top of page
Modern Ofis
Hakkımızda

Arma Ltd. Şti. olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle Ankara ve Bursa ofislerimiz üzerinden; Analitik Cihazlar, Laboratuvar Cihazları ve Profesyonel Diagnostik testler alanında hizmet vermekteyiz.   

 

Mikroskobik görüntüleme alanında Leica ile çalışıyoruz. Ürün portföyümüzde Işık Mikroskopları, Stereo Mikroskoplar, İleri Seviye Araştırma Mikroskopları ve Görüntüleme sistemleri bulunmaktadır. Demo cihazlarımız ile aplikasyonunuza en uygun cihazı temin etmenize yardımcı oluyoruz.

Kromatografik ve Spektroskopik cihazlar kapsamında Agilent ile çalışıyoruz. Spektrofotometre, HPLC sistemleri  (Şeker, Toksinler “Mikotoksin, Aflatoksin”, Laktoz , Vitaminler, Katkı Maddeleri,  a.a’ler, vb. pek çok analiz yapılmaktadır) , GC sistemleri (Yağ analizleri), GCMS Sistemleri (Pestisit analizleri), LCMSMS (Pestisit, Toksinler vb. analizler), AAS, ICP ve ICP/MS (Mineral ve Element analizleri) Sistemleri faaliyet gösterdiğimiz cihazlardan bazılarıdır.   

Laboratuvar tipi yıkama ve dezenfeksiyon sistemleri konusunda Miele ile çalışıyoruz. Bu kapsamda  laboratuvarınızda bulunan tüm cam malzeme ve gereçlerin yıkanması ve dezenfeksiyon işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır.

Realtime PCR cihazları, DNA / RNA analiz kitlerinde Qiagen ile çalışıyoruz. Normal / Gradient Thermal Cycler, Digital PCR, Sekanslama gibi farklı alanlarda ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet sunumu veya cihaz tedarik ederek çalışmaktayız.

Laboratuvar Ölçüm Cihazları ve Proses Ölçüm Sistemleri alanında Anton Paar ile çalışıyoruz. Mikrodalga Yakma, Refraktometre, Polarimetre, Viskozimetre, Reometre vb. cihazlar.

Temel Laboratuvar cihazları alanında; Su Saflaştırma Sistemleri, Otoklav, Biyogüvenlik Kabinleri, Etüvler, İnkübatörler, Kül Fırınları, Ph Metre, Terazi, Nem Tayin Cihazı, Renk Ölçüm Cihazı, Santrifüjler, Karıştırıcılar, Derin Dondurucu vb. pek çok laboratuvar cihazı bulunmaktadır. Bu bağlamda Laboratuvar çizimleri ve mobilyaları dahil olmak üzere Anahtar teslimi Laboratuvar kurulumu projeleri de yapmaktayız.

Profesyonel diagnostik testler kapsamında Alman partnerlerimiz ile işyeri uyuşturucu test kitleri / workplace drug testing (Nal von Minden GmbH) ve covid-19 test kitlerini (MöLab GmbH) Türkiye stoklardan sağlamaktayız.

Saygılarımızla,

Arma Ltd. Şti.

bottom of page