top of page
Exalta

Exalta / İzlenebilir Mikroskopi için Akıllı Cihaz
Birden çok operatörde güvenilir bir şekilde inceleyin
Operatörü adım adım çalışma talimatlarıyla yönlendirin
Üretim veya kalite yöneticileri, farklı iş istasyonlarında çalışan birden fazla operatör arasında tutarlılığın sağlanmasına yardımcı olmak için numuneye özel çeşitli çalışma talimatları oluşturmak için Exalta'yı kullanabilir.

Ek olarak, bir yönetici olarak yeni operatörleri eğitmek için daha az zaman harcayabilir, standart prosedürleri yeni gereksinimlere hızla uyarlayabilir ve prosedürlerin revizyonlarını tüm iş istasyonlarına kolayca tanıtabilir ve dağıtabilirsiniz.

Adım adım çalışma talimatları, operatörlerin
Her adıma odaklanın ve bir adımı kaçırmaktan kaçının
Tüm numuneyi tarayın ve potansiyel kusurları standart prosedürlere göre değerlendirin
Güvenilir standart prosedürleri takip edin ve sapmaları en aza indirin

Tutarlı sonuçlar ve başarılı / başarısız kararlar
Exalta, operatörlerin günlük çalışmaları sırasında sürekli olarak görsel inceleme yapmasına ve başarılı/kaldı kararları vermesine yardımcı olur:

Karşılaştırma için altın standartların görüntülemesi kolay referans görüntüleri ile kusurların hızlı manuel değerlendirmesi
Yer paylaşımlı karşılaştırmalar ile hızlı/uygun olmayan kararlar
Manuel ölçümler, kusur sayımı ve tanımlanmış özelliklerin otomatik karşılaştırmasını kullanarak özelliklerle uyumu kontrol etmenin daha kolay bir yolu.

Güçlü raporları verimli bir şekilde oluşturun
Kağıt tabanlı rapor oluşturma ve depolama ile onayınızı daha verimli, dijital olarak geliştirilmiş bir çözümle değiştirin. Exalta, rapor oluşturma ve işleme sırasında manuel adımları ve hata kaynaklarını azaltmanıza yardımcı olur.

Rapor oluşturma sırasında hata kaynaklarını azaltın
Gerekli standart prosedürlere uygun olarak birden fazla operatörde güvenilir bir kalite düzeyi belge elde edin. Barkod tarayıcı ile numune açıklamasını ve seri numarasını doğrudan sisteme girebilirsiniz. Kılavuzlu inceleme sırasında dokümantasyon otomatik olarak oluşturulacak ve veri toplama ve aktarımında herhangi bir sorun yaşanmayacak ve olası hata kaynakları ortadan kaldırılacaktır.

Rapor onayı ve işleme için manuel adımları en aza indirin
İmzaların ve raporların elektronik olarak saklandığı ve büyük miktarda kağıt belgeyi taramaya gerek kalmadan dijital rapor onay iş akışından yararlanın.

Exalta > İzlenebilir Mikroskopi için Akıllı Cihaz

Exalta

Exalta > İzlenebilir Mikroskopi için Akıllı Cihaz

bottom of page