top of page
THUNDER Görüntüleme Sistemleri

THUNDER Teknolojisi
THUNDER, yüksek çözünürlüklü ve yüksek kontrastlı görüntüler oluşturmak için yeni Hesaplamalı Temizleme yöntemini kullanan bir opto-dijital teknolojidir. Hesaplamalı Temizleme, kalın örneklerin tüm geniş alan görüntülerinde bulunan tipik bulanıklığı ortadan kaldırır. Numunenizin derinliklerinde çekilmiş tek görüntülerin yanı sıra büyük görüntü yığınları için mükemmel sonuçlar üretir.
Bir Leica teknolojisi olan THUNDER, gerçek zamanlı olarak pussuz sonuçlar elde etmek için ilgili tüm optik parametreleri otomatik olarak hesaba katar.
Sisin içinden bakın
THUNDER Görüntüleyiciler, Hesaplamalı Temizleme adı verilen yeni Leica yöntemiyle geniş alan gözlemiyle oluşan odak dışı bulanıklığı ortadan kaldırır.

Artık THUNDER Görüntüleyiciler ile hem kalın örneklerin yüksek kaliteli 3D görüntülerine sahip olabilir hem de aynı zamanda geniş alanlı bir sistemde olduğu gibi hız ve hassasiyetten yararlanabilirsiniz.

3B biyolojiyi gerçek zamanlı olarak çözün
Tek hücreler, dokular, tüm organizmalar veya tümör sferoidleri olsun, THUNDER Görüntüleyiciler gerçek zamanlı olarak 3B biyolojinin kodunun çözülmesini sağlar.
Görebileceğiniz Hız
THUNDER tarafından kullanılan Hesaplamalı Temizleme yöntemi gerçek zamanlı olarak çalışır. Görüntü alımının başladığı anda başlar. Doğrudan görüntü elde etme akışına gömülü olan THUNDER, görüntüleme sırasında yararlanılan tüm optik ve operasyonel parametreleri kullanır.

Bu doğrudan "optik el sıkışma", gök gürültülü görüntülerin ekranınızda şaşırtıcı derecede hızlı görünmesini ve daha fazla değerlendirme için hazır olmasını sağlar! Deney bitene kadar beklemeye gerek yok.

THUNDER, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz bir hız sunar.
Kolaylıkla Olağanüstü Sonuçlara Ulaşın
THUNDER hızlı çalışır. Tek gereken tek bir tıklama. Sistemi kalibre etmeye veya donanım bileşenlerini ayarlamaya gerek yok. Sadece bir Hesaplamalı Temizleme yöntemi seçin ve nefes kesen kısa sürede uzman düzeyinde sonuçlar oluşturun.

Birden fazla örnek için bir deneyi tekrarlamanız mı gerekiyor? THUNDER'ın tüm görüntüleme parametreleri kolaylıkla yeniden üretilebilir ve diğer görevlere uygulanabilir.
Güvenilir sonuçlar, bir sonraki adıma hazır
Hesaplamalı Temizlemeyi bir kez etkinleştirin ve pussuz görüntüler elde edin. Deneyleriniz ne kadar basit veya karmaşık olursa olsun, ham veriler her zaman doğrulama için saklanacaktır.

Net yapılara sahip pussuz sonuçlar kolayca bölümlere ayrılabilir ve çekirdek sayımı veya çekirdek başına nokta sayısı, parçacık izleme vb. gibi ileri analizler için kullanılabilir.

THUNDER Görüntüleme Sistemleri
Önemli bilimsel soruları yanıtlamak için, odak dışı bulanıklık olmadan gerçek zamanlı olarak bozulmamış bir numunenin derinliklerinde bile ayrıntıların net bir görünümünü elde etmenizi sağlarlar.

THUNDER Görüntüleme Sistemleri

THUNDER Görüntüleme Sistemleri
Önemli bilimsel soruları yanıtlamak için, odak dışı bulanıklık olmadan gerçek zamanlı olarak bozulmamış bir numunenin derinliklerinde bile ayrıntıların net bir görünümünü elde etmenizi sağlarlar.

bottom of page